Blog O mnie
O mnie
Anuluj

O mnie

Wstęp

Witaj! Cieszy mnie, że znalazłeś drogę na mój skromny blog, gdzie dzielę się swoją pasją do klocków i tworzenia gier! Nazywam się Stefan (pseudonim rybeusz) i mam nadzieję, że spędzisz tu trochę czasu i znajdziesz coś dla siebie.

Klocki

Na moim blogu znajdziesz przeglądy niektórych zestawów (również MOC-ów) LEGO, Cobi i innych, luźne przemyślenia a także moje własne projekty, które mogą stanowić inspirację do tworzenia Twoich unikatowych dzieł z klocków :) Ale to nie wszystko!

Znajdziesz tu również fotografie klocków z których czasami tworzę komiksy. W niektórych z nich może być toporny humor gdyż w głowie mam twórczość Bartosza Walaszka (czyli niewiele). Przygotowuję je w wolnym czasie i są one dla mnie sposobem na wypoczynek i ekspresję myśli.

Nie jest to jednak typowy blog z newsami ze świata klocków. Tych już trochę jest :)

Indiedev

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tworzeniu gier, to świetnie trafiłeś! Ja także pracuję nad moją własną grą i dzielę się tutaj moimi odkryciami, wskazówkami i trikami.

„Jeżeli nie potrafisz czegoś prosto wyjaśnić – to znaczy, że niewystarczająco to rozumiesz.” – Albert Einstein

To zdanie zainspirowało mnie do stworzenia tego miejsca. Wrzucając tu wpisy będę starał się wytłumaczyć zagadnienia z procesu kreowania gier, tak aby samemu lepiej je rozumieć. Czyli z korzyścią dla wszystkich.

Społeczność i komentarze

Zapraszam również do komentowania moich tekstów i kontaktu. Można to robić pod każdym wpisem lub przez dowolnego klienta Matrix (działają także w przeglądarkach). Wszystkie posty są dostępne w przestrzeni którą utworzyłem -> link. Każdy wpis na blogu to osobny pokój.

Czym w ogóle jest ten cały Matrix? Nie, nie chodzi tu o film :)

Matrix to protokół do bezpiecznej, zdecentralizowanej komunikacji, który umożliwia komunikację tekstową, głosową i wideo przez internet. Jest to system open-source, co oznacza, że jego kod źródłowy jest publicznie dostępny i może być zmodyfikowany przez każdego dewelopera. Matrix pozwala na tworzenie niezależnych, interoperacyjnych sieci komunikacyjnych, które mogą ze sobą współpracować. Dzięki temu użytkownicy mogą korzystać z różnych aplikacji i usług, a jednocześnie komunikować się ze sobą w czasie rzeczywistym.

Jak się poruszać po blogu?

Na stronie głównej znajdziesz najnowsze wpisy. Jeśli jednak interesuje Cię konkretny temat, radzę przejść na stronę Kategorie i wybrać odpowiedni dział.

Powiadomienia

Pod każdym postem można zapisać się do listy powiadomień e-mail. Wybierz interesujące Cię tematy i czekaj na wieści 📰

  • Klocki - powiadomienia będą wysyłane gdy zbierze się kilka wpisów.
  • Komiksy i Tworzenie gier - dostaniesz wiadomość gdy tylko pojawi się nowy wpis lub komiks :)

Polityka prywatności

Znajdziesz ją pod tym adresem -> link.

Kontakt

Email: kontakt@brickfiction.pl

Po lewej stronie strony na samym spodzie znajdziesz również linki do moich social-mediów.